HFR TURİZM

Güvenli Yolculuğun Anahtarı

HFR Turizm, 2007 yılında kurulmuş ve taşımacılık sektöründe önemli bir oyuncu haline gelmiş bir şirkettir. Müşterilerimize sunduğumuz güvenilir taşıma hizmeti ve eğitimli şoförlerimiz sayesinde sektördeki saygın konumumuzu sürdürmekteyiz.
Müşteri memnuniyeti, işimizin merkezindedir. Her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya ve beklentilerini aşmaya çalışırız. Sunduğumuz hizmetlerin kalitesini ve güvenilirliğini artırmak için sürekli çaba sarf ederiz.
Planlı ve Kurumsal Süreç
Geniş Araç Filosu
16 Yıllık Tecrübeli Ekip
VİZYONUMUZ

Sektöründe güvenilir ve aynı anlayışla hizmet sunan, müşterisini ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak kabul eden, kaliteli, profesyonel, akılcı, hızlı ve bilimsel çözümler üreterek fark ve değer yaratan, saygın ve piyasa değerine öncelik veren vizyonumuz, inşaat sektöründe iyi hizmet anlayışının simgesi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kaliteyi ve güveni ilk sırada tutan, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip öncülük etmeyi hedefleyen,  hizmetlerini mükemmelleştirmek için müşteri odaklı gelişimi prensip edinen bir kuruluş olarak öncelikli hedefimiz iş ortaklarımızla güç birliği yaparak birlikte gelişmektir.

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBEYLE KALİTE ODAKLI ÇALIŞIYORUZ

HFR Turizm olarak hizmet kalitemizden hiçbir zaman taviz vermiyoruz.

Takım Arkadaşı

+

Tamamlanan Hizmet

+

Hizmet

+

Müşteri Memnuniyeti

%
PROFESYONEL KADRO & YILLARIN TECRÜBESİ

Planlı çalışmamız sayesinde, titiz çalışma ile kaliteli hizmet.